Simli Duvar Boyası

13.11.2022
1.379
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Simli duvar boyası, duvarlarınızı ışıl ışıl yapmanın tam zamanı makalemizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Simli Duvar Boyası
REKLAM ALANI

Duvarınızı ışıl ışıl yapmak istediğinizde önünüzde pek çok seçenek var. Hazır simli boyaları kullanabileceğiniz gibi kendiniz de boyanın içine renkli ya da beyaz boya simleri ekleyerek muhteşem simli duvar boyası yapabilirsiniz. Bu yazımızda simli duvar boyası için boyanın içine sim nasıl eklenir, simli duvarlar için sim rengi nasıl seçilir, duvara sim uygulaması nasıl yapılır ve çok daha fazlası gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtladık.

Simli duvar boyası nasıl yapılır.
simli duvar boyası

Boyaya sim katılır mı ?

Evet boyaya sim katılabilir. Boya simi birçok firma tarafından üretilmekte olup birçok çeşide ve kullanım alanına sahiptir. Renkli olarak üretilen simler arasında en çok kullanılan ve tercih edilen simler gümüş ve altın simlerdir. Bu simlerin dışında pembe, mavi ve mor simler de bulunmaktadır.

Boyaya sim katılır mı ?

Simli duvar boyası nasıl yapılır

Renkli bir etki için bu simleri duvar boyanıza karıştırabilirsiniz. Simlerin ikinci kat boyanın altında kalmaması için simleri boyaya ilk kattan sonra eklemeniz önerilir. 1. katta simleri boya ile karıştırırsanız simler 2. boya katının altında kalacağı için simler duvar yüzeyinde görünmeyebilir.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Simli duvar boyası dışında teknik olarak sim spreyleri ve sim efekt boyası mevcuttur:

  • Sim spreylerini uzman boyacılar olarak önermiyoruz kokusu ağır olabiliyor ve ev içerisinde sprey etrafa dağılacağı için alan m2 olarak çok az yer kaplamaktadır.
  • Özel simlerin karışımından oluşan dekoratif koruyuculu iç cephe boyaları vardır, bunlardan bir tanesi de: San Deco firmasının üretmiş olduğu ışığa göre farklı renk efekti ve ışıldaması veren özel simlerin karışımından oluşan dekoratif bir boya olmasıdır.
simli boya efekt

Duvar kağıdı boyama hakkında buraya tıklayarak makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yukarıda gösterilen ürünler uzmanlar tarafından yazılmıştır. Verilen bilgiler, ürün bilgileri, uygulama hataları veya diğer anlaşmazlıklarla ilgili herhangi bir anlaşmazlıktan web sitemiz sorumlu değildir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.