Leke Örtücü Boya

13.11.2022
944
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Leke örtücü boya nedir, ne işe yarar.

Leke Örtücü Boya
REKLAM ALANI

Leke örtücü boya nedir

Leke örtücü boya, kimyası sayesinde orijinal yüzeyi örten ve üzerinde çalışmak için eşit bir yüzey oluşturan özel sınıf bir boya türüdür. Küf ve rutubetten oluşan duvarınızı temizledikten sonra kalan lekeler, sobadan kalan is lekelerini, yangın sonrası kalan is lekeleri, mürekkep, ruj vb. lekeleri çıkarmak çok zor ve zahmetlidir. Kat kat boya sürmeye çalışsanız bile lekeyi yüzeyden kapatmak bazen imkansızdır. Tek çözüm boya firmaları tarafından üretilen ve her türlü lekeli yüzeye uygulanabilen özel boyalardır leke boyası. Bu boyanın örtme gücü diğer boyalara göre daha yüksektir. Her türlü yüzeye uygulanabilir. Sonrasında üzerine istediğiniz çeşit boyayı vurabilirsiniz.

Leke örtücü boya nasıl kullanılır

Bu ürün kullanıma hazırdır. Çok çeşitli yüzeyler için uygundur ve özel yüzey hazırlığı gerektirmez. Sadece yüzeyin temiz olmasına özen gösteriniz. Yüzeyi temizledikten sonra 1 kat halinde saten rulo ile uygulama yapabilirsiniz. 24 saat kuruma süresi vardır 24 saat sonra üzerine isterseniz duvar boyası veya tavan boyası vurabilirsiniz. Neme ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır, su ve deterjan ile temizleyebilirsiniz.

leke ortucu boya
leke örtücü boya
Leke Örtücü Boya

Leke boyası, is boyası veya kapatan boya nerelerde kullanılır

Leke örtücü boya nasıl kullanılır, leke boyası veya is boyası iç cephelerde her türlü yüzeyde kullanılabilir, kapatan boya, leke boyası örtücülüğü yüksek derecede olduğundan dolayı her türlü lekeyi, yangından kalma isi, ve rutubetli yüzeylerden kalma yeşil lekeleri ve bir çok lekeyi anında kapatır. Kullanıma hazırdır ve kolay uygulanır.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Eğer duvar veya tavanınızda rutubet, küf veya nemden dolayı sıkıntılar var ise buradan rutubet önleyici boya makalemizi inceleyebilirsiniz.

is boyasi
is boyası

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.