Küvet Boyası

13.11.2022
2.041
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Küvet boyası, tüm duşakabin yüzeylere ve beyaz eşyalarda güvenle kullanılabilir.

Küvet Boyası
REKLAM ALANI

Dusakabin boyama

Birçok insan için dusakabin banyolarının en önemli parçasıdır. Neyse ki, aynı zamanda kendi kendinize boyayabileceğiniz en kolay yüzeylerden biridir. Bu yüksek kaliteli sprey boyanın uygulanması kolaydır ve gözenekli yüzeylerde bile hızla kurur. Aynı zamanda küvet boyası beyaz eşyalarınızda buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinalarınızı da boyama yapabilirsiniz.

Banyo küveti yağlı boya ile boyanır mı

Küvet bir çok ısıl işlem ve soğuk işlemden geçerek üretiliyor. Küvetin zarar görmemesi için yağ bazlı boyanın böyle bir yüzeye yapışmasını beklememeliyiz.

Emaye sprey boya nerelerde kullanılır ?

Emaye sprey boyaları ile küvet ve dusakabin boyaması yapabilirsiniz. Bu spreyler ufak hasarların onarılması için kullanılabilir. Büyük hasar veya komple küvet veya dusakabin boyaması için yeterli değildir. Eğer komple boyama yani yenileme yapmak isterseniz alttaki konumuzu inceleyebilirsiniz.

YAZI ARASI REKLAM ALANI
Küvet boyası
Küvet boyama
duşakabin boyası
Duşakabin boyama

Küvet hangi boya ile boyanır

Uygun bir boya işi, küvetlerin daha çekici görünmesine yardımcı olabilir ve değerlerini artırabilir. Akrilik veya fiberglas bir küveti boyamak için Bianca marka gibi iyi bilinen bir markanın beyaz tek bileşenli veya ürününü seçebilirsiniz. Bu ürünü aynı zamanda banyo, mutfak, balkon, tras seramikleri, fayans, seramik, granit, porselen, cam, gibi alanlara da uygulama yapabilirsiniz.

küvet boyası nasıl uygulanır

Uygulamadan önce tüm yüzeyi kesinlikle yağ, kimyasal, toz gibi şeylerden temizlemeniz gerekir ve kuru olmalıdır. (Temizleme esnasında su varsa yüzeyde saç kurutma makinası yardımı ile kurutma yapabilirsiniz) Yüzeyi boyamak için kadife rulo kullanınız daha iyi sonuç verecektir, uygulama sonrasında yüzeysel kuruma süresi 1 saat olup, tamamen kuruyarak ve kullanıma hazır hale gelmesi 3 gündür. 3 günlük süre içerisinde kullanırsanız boya zemini halen kurumadığı için boya yüzeyden atabilir. 3 gün sonra boya tamamen kemikleşir ve kimyasallara dayanıklı olur. Aşağıdaki ürünü sizlere tavsiye edebilirim, detaylı bilgi için buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

küvet boyası nasıl uygulanır
Kuvet ve dusakabin boyasi
Küvet ve duşakabin boyası

Banyonuzdaki tavanınızdaki küfü nasıl yok edeceğinizi öğrenmek için buraya tıklayarak makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yukarıda gösterilen ürünler uzmanlar tarafından yazılmıştır. Verilen bilgiler, ürün bilgileri, uygulama hataları veya diğer anlaşmazlıklarla ilgili herhangi bir anlaşmazlıktan web sitemiz sorumlu değildir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.