Doğal Taş Koruma Yöntemleri

20.11.2022
513
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Doğal Taş Koruma Yöntemleri ile doğal taşlarınızı nasıl koruyacağınızı makalemizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doğal Taş Koruma Yöntemleri
REKLAM ALANI

Dolgu macunu kullanımı da dahil olmak üzere doğal taş koruma yöntemleri, doğal taş yüzeylerin ve döşemelerin hem iç hem de dış ortamlarda güzel görünmesini sağlamak için hayati önem taşır. doğal taş, herhangi bir evin görünümünü güzelleştirmenin yanı sıra, her mekana anında bir sıcaklık ve lüks hissi katar. Ayrıca, zaman içinde özen ve uygun bakımla, çoğu doğal taş türü ömür boyu dayanabilir.

Dogal tas koruma
Doğal taş koruma

Doğal taşlar nasıl korunur

Doğal taş hasara karşı hassastır. Tüm doğal taşların gözenekli yapısı nedeniyle, lekelere ve günlük kullanıma karşı korunması için sızdırmazlık sağlanması şarttır. Harçla birleşen boşluklar, suyun taşa nüfuz etmesini önleyen koruyucu bir uygulama ile kapatılabilir. Sürekli bakım için doğal taşa uygun bir sızdırmazlık maddesi kullanılabilir.

Doğal taş koruma kimyasalları

Doğal taş koruma yöntemleri, doğal taşlar insanlar arasında çok güzel ve popülerdir, ancak çoğu zaman kirlilik ve toz gibi birçok alerjene maruz kaldıkları için iyi durumlarını korumak zordur. Doğal taşlarınızın doğal görünümünü bozmadan kullanabileceğiniz bazı kimyasallarla vardır, bu doğal taş koruma kimyasalları hemen hemen her firmada mevcuttur. Bu kimyasallar dört mevsim koruma sağlar. Yüzeylerinizin canlı görünmesini sağlar, zamanla pullanma yapmaz, yüzeyde kir tutmaz ve tam koruma sağlar.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Doğal taş cilası

Dogal tas vernigi
Doğal taş cilası

Polisan marka üniversal emprenye, doğal taş zeminler için mükemmel bir üründür. Tiner bazlı şeffaf bir üründür, yüzeyin doğallığını bozmaz. Ahşaplarda, tuğla, taş, paladyen, traverten, mermer, beton, hamsıva, mat seramik gibi yüzeylere rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz. Güneşe karşı dayanıklıdır aynı zamanda toz tutmaz. Kullanıma hazır bir üründür.

Dogal taslar nasil korunur

Polisan marka şeffaf dış cephe su yalıtımı, doğal taş zeminlerin yanı sıra beton, mermer, granit, kayrak taşı gibi az emici olan yüzeyler ve daha bir çok yüzeye yapabilirsiniz. PROF W-TE Kullanıma hazır bir üründür inceltme gerektirmez.

Doğal taş koruma kimyasalları
dogal tas cilasi
doğal taş verniği

Dyo marka PTFE (teflon) katkılı yüzey koruyucu. Bu üründe doğal taş zeminler için mükemmel bir üründür. Tiner bazlıdır, şeffaftır yüzeyin doğal görünümünü bozmaz. Pres tuğla, doğal taş, beton, brüt beton, sıva gibi yüzeylere rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünün su itici özelliği ile birlikte su geçirmez. 4 mevsim koruma sağlar, toz tutmaz. Güneş ışınlarına dayanıklıdır.

Yukarıda size önerdiğim 3 ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.