Gümüş Parlatma

03.01.2023
877
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Gümüş Parlatma

Gümüş Parlatma
REKLAM ALANI

Gümüş Parlatma, gümüş nasıl temizlenir, gümüş nasıl parlatılır, evde gümüş parlatma, gümüş parlatma yöntemleri, gümüşün evde nasıl temizleneceğini öğrenmek faydalı bir beceridir. Gümüş güzeldir ve eşsiz bir değere sahiptir, ancak harika görünmesini sağlamak istiyorsanız bakım ve özen gerektirir. Takılarınızı korumak için gümüşü nasıl temizleyeceğinizi bilmeniz gerekir, böylece yıllarca klasik parlaklığını koruyacaktır. Gümüş takıları temizlemek ve parlatmakla ilgileniyorsanız, gümüşü çok sık temizlemenin gümüşü aşındırabileceği hakkında bilmeniz gerekenleri burada bulabilirsiniz.

Gümüş nasıl temizlenir

Sizler için 2 basit yöntem önereceğim bu 2 yöntem ile %100 gümüş temizleme işlemini yapabilirsiniz.

  • diş macunu ile gümüş parlatma:

Gümüş Parlatma, gümüş çatal bıçak takımı günlük kullanımın vazgeçilmezidir, ancak düzenli kullanımdan zarar görme eğilimindedir. Kapların kararmış bölgelerini çıkarmak zordur ve yemeğin tadını çıkarmanızı zorlaştırır. Bu sorunu diş macunu ile çözebilirsiniz. Bir miktar gümüş eşya alın, parlatmak istediğiniz ürünün her yerine diş macunu sürün, ardından tüm koyu lekeler gidene kadar kararmış alanları ovalayın. Diş macununun ürünün üzerinde kalması için eşyalarınızı bir kase suyun içine koyun. Gümüş eşyalarınızı sudan çıkarın ve ılık suda durulayın. Tüm ürün yeni gibi görünene kadar bu işlemi tekrarlamaya devam edin – ne kadar harika hissettirdiğine şaşıracaksınız!

YAZI ARASI REKLAM ALANI
  • Karbonat ve limon suyu ile parlatma:

Karbonat ve limon suyu gümüş eşyaları ve diğer gümüş ürünleri temizlemek için kullanılabilecek iyi temizlik maddeleridir. Öncelikle derin bir kabın içine bir çay kaşığı karbonat ve bir fincan limon suyu ekleyin. Gümüş ürünü bu solüsyonda 30 dakika bekletin ve ara sıra karıştırın. Bekleme süresi bittiğinde kuru bir fiber bez ile silebilirsiniz. Sonrasında ne kadar parladığını göreceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Qpn4_rhp2eM&t=1s

Gümüş nasıl parlatılır

Gümüş parlatma, kararan takıları parlatma, kararmış gümüşler nasıl parlatılır, gümüş tepsi nasıl parlatılır, bunlar içinde hazır bulunan gümüş parlatma veya losyonları vardır.

Polisaj kremleri ve sıvılarının kullanımı kolaydır. Önemli olan ambalaj üzerindeki talimatlara uymak veya işinizi göreceğini bildiğiniz bir cila sistemi kullanmaktır. Kreminizi veya sıvınızı asla aşırı kullanmayın. Gümüşünüzün çok parladığını görürseniz, kullanmayı bırakın.

Paslı demir nasıl boyanır ? buraya tıklayarak makalemi inceleyebilirsiniz.

Yukarıda gösterilen ürünler uzmanlar tarafından yazılmıştır. Verilen bilgiler, ürün bilgileri, uygulama hataları veya diğer anlaşmazlıklarla ilgili herhangi bir anlaşmazlıktan web sitemiz sorumlu değildir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.